- Čtvrtek
23. 5. - Pátek
24. 5. - Sobota
25. 5. - Neděle
26. 5. - Pondělí
27. 5. - Úterý
28. 5. - Středa
29. 5. - Čtvrtek
30. 5. - Pátek
31. 5. - Sobota
1. 6. - Neděle
2. 6. - Pondělí
3. 6. - Úterý
4. 6. - Středa
5. 6.
Čtvrtek 23.5.
- 17:24
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Pitbulové a propuštění trestanci IX (1)
00:00Lidé z aljašských lesů III (31)
00:45Život na Veterinární univerzitě (1)
01:30Z tuláků boháči (3)
02:15Pitbulové a propuštění trestanci IX (1)
03:00Záchrana statku III (13)
03:45Neuvěřitelné bazény II (3)
04:30Život na Veterinární univerzitě (1)
05:15Veterinární policie Filadelfie XII (4)
06:00Psi: Jejich neznámé dějiny (5)
06:50Záchrana statku III (13)
07:40Neuvěřitelné bazény II (4)
08:30Život na Veterinární univerzitě (1)
09:25Psi: Jejich neznámé dějiny (3)
10:20Záchrana statku III (10)
11:15Neuvěřitelné bazény II (3)
12:10No nazdar! Irwinovi zasahují II (11)
13:05Invaze obřích krokodýlů
14:00Pitbulové a propuštění trestanci: Tiiny příběhy XI (3)
15:00Pitbulové a propuštění trestanci X (7)
16:00Záchrana statku II (2)
17:00Neuvěřitelné bazény II (6)
18:00Život na Veterinární univerzitě (2)
19:00Soutěž o renovaci zvířecích útulků (1)
20:00Soutěž o renovaci zvířecích útulků (2)
21:00Lidé z aljašských lesů IV (3)
22:00Stal jsem se kořistí III (5)
23:00Stal jsem se kořistí III (6)
00:00Lidé z aljašských lesů III (32)
00:45Život na Veterinární univerzitě (2)
01:30Stal jsem se kořistí III (5)
02:15Veterinární policie Filadelfie XII (11)
03:00Záchrana statku II (2)
03:45Neuvěřitelné bazény II (4)
04:30Apokalypsa: Vzestup Hitlera (2)
00:00Hitlerův poslední útok III (3)
00:45Vězněm v cizině: Zločin a trest IV (8)
01:30Ostraha hranic II (8)
02:15Jak chytit pašeráka VII (2)
03:00Aljaška: Noví osadníci V (12)
03:45Záchrana na zledovatělé silnici IV (3)
04:30Pomozte autům X (8)
05:15Skvělý dr. Pol VIII (17)
06:00Ztracené poklady Říma (3)
07:00Ztracené poklady Říma (4)
08:00Aljaška: Noví osadníci VI (9)
09:00Vyšetřování leteckých neštěstí: Zvláštní vydání II (4)
10:00Nacistické megastavby (5)
11:00Nacistické megastavby (6)
12:00Vteřiny před katastrofou IV (10)
13:00Prokletí tuňáci XI (14)
14:00Gordon Ramsay: Do neznáma II (6)
15:00Jak chytit pašeráka V (4)
16:00Vězněm v cizině X (1)
17:00Vyšetřování leteckých neštěstí XVII (4)
18:00Zákulisí letiště Sydney (4)
19:00Nacistické megastavby II (4)
20:00Mars 2020 Rover
21:00Staré dobré devadesátky (4)
23:00Nacistické megastavby - výběr (1)
00:00Jednotky SS: Vzestup k moci XCIX (1)
00:45Vězněm v cizině: Zločin a trest IV (9)
01:30Ostraha hranic II (9)
02:15Jak chytit pašeráka V (4)
03:00Aljaška: Noví osadníci V (13)
03:45Záchrana na zledovatělé silnici IV (4)
04:30Zvláštní a záhadné (4)
00:00Válečné lodě pohřbené v moři (3)
00:45Podivná světová válka III (1)
01:30Vzdušní bojovníci VIII (5)
02:15Tajemství britských zámků II (4)
03:00Drama v oblacích (6)
03:45Zde řídíš na vlastní nebezpečí! (7)
04:30Na 18 kolech v Americe IV (7)
05:15Ben Fogl a lidé žijící v divočině X (1)
06:00Fantastické inženýrství II (7)
06:55LEGO Masters - Amerika (5)
07:55Vzdušní bojovníci VIII (5)
08:50Život v sevření mrazu VI (19)
09:45Americké ostrovy s Martinem Clunesem (1)
10:45Fantastické inženýrství II (7)
11:45Vzdušní bojovníci IX (1)
12:45Těžší, než by se zdálo (16)
13:40Ben Fogl a lidé žijící v divočině X (1)
14:10Život v sevření mrazu VI (19)
15:05Fantastické inženýrství II (8)
16:05Na ty roky se nezapomíná (3)
17:05Americké ostrovy s Martinem Clunesem (2)
18:10LEGO Masters - Amerika (6)
19:10Zvláštní a záhadné (5)
20:05Válečné lodě pohřbené v moři (4)
21:00Podivná světová válka III (2)
22:00Ostraha amerických hranic (4)
23:00Zvláštní a záhadné (5)
00:00Válečné lodě pohřbené v moři (4)
00:45Podivná světová válka III (2)
01:30Vzdušní bojovníci IX (1)
02:15Tajemství britských zámků II (5)
03:00Drama v oblacích (7)
03:45Zde řídíš na vlastní nebezpečí! (8)
04:30Hrůza města duchů (2)
00:00Směr hrůza III (3)
01:00Holzerova akta (4)
02:00Holzerova akta (5)
03:00Sami s duchy II (6)
04:00Spřízněné duše (duchové) (8)
05:00Stavět na Aljašce IX (1)
06:00Mrazivé zlato III (7)
07:00Výprava za pokladem: Hadí ostrov II (4)
08:00Pátrání po yettim II (1)
09:00Záhady muzeí IX (11)
10:00Expedice Neznámo: Po konci pátrání (1)
11:00Spřízněné duše (duchové) (8)
12:00Stavět na Aljašce IX (2)
13:00Mrazivé zlato III (8)
14:00Výprava za pokladem: Hadí ostrov II (5)
15:00Pátrání po yettim II (2)
16:00Záhady muzeí IX (12)
17:00Expedice Neznámo: Po konci pátrání (2)
18:00Spřízněné duše (duchové) II (1)
19:00Paranormální akta VII (2)
20:00Záhady muzeí XXIII (2)
21:00Záhady muzeí XXIII (3)
22:00Sami s duchy II (7)
23:00Ta nejhrůznější místa (5)
00:00Paranormální akta IX (9)
01:00Hrůza města duchů (2)
02:00Směr hrůza III (3)
03:00Sami s duchy II (7)
04:00Australští lovci safírů (3)
00:05Australští zlatokopové IV (3)
01:10Australští lovci humrů III (3)
02:05Velká čínská zeď s Ashem Dykesem (4)
02:55Australští tiráci (3)
03:50Muži z kamenolomů (3)
04:50Australští lovci býků (4)
06:10Australští zlatokopové VII (4)
06:50Záchranáři na dálnici 401 III (4)
07:45Australští tiráci (4)
08:40Muži z kamenolomů (4)
09:50Obrovské stavitelské chyby III (4)
10:50Australští lovci safírů (4)
11:50Australští zlatokopové VII (4)
12:55Australští lovci humrů III (4)
13:50Těžaři z Mud Mountain (4)
14:45Záchranáři na dálnici 401 III (4)
15:45Australští tiráci (4)
16:40Muži z kamenolomů (4)
17:50Obrovské stavitelské chyby III (4)
18:50Australští lovci safírů (4)
19:50Australské mega metro (3)
20:50Australští lovci humrů III (4)
22:00Pobřežná hlídka: SOS (3)
23:00Australští lovci safírů (4)
23:55Australští zlatokopové IV (4)
01:00Australští lovci humrů III (4)
01:55Pobřežná hlídka: SOS (3)
02:45Australští tiráci (4)
03:35Muži z kamenolomů (4)
04:35Hadi ve městě VI (3)
00:43Hadi ve městě VI (4)
01:28Hadi ve městě VI (5)
02:13Hadí taktika
02:58Hadi ve městě VI (3)
03:41Hadi ve městě VI (4)
04:26Život psounů (3)
05:16Život psounů (4)
05:38Život psounů (5)
06:00Život psounů (6)
06:21Australský kovboj IV (7)
06:44Australský kovboj IV (8)
07:05Nelítostné království IV (5)
07:26Nelítostné království III (2)
08:10Nelítostné království III (6)
08:55Nelítostné království IV (5)
09:41Nelítostné království III (2)
10:26Nelítostné království III (3)
11:11Nelítostné království III (4)
11:57Nelítostné království III (6)
12:42Nelítostné království IV (2)
13:28Nelítostné království IV (3)
14:13Nelítostné království IV (4)
14:59Nelítostné království IV (5)
15:44Skvělý dr. Pol XIII (13)
16:30Skvělý dr. Pol IX (6)
17:14Hadi ve městě V (2)
18:00Hadi ve městě VI (1)
18:43Nelítostné království IV (5)
19:29Hadi ve městě V (2)
20:15Skvělý dr. Pol XIII (13)
21:01Skvělý dr. Pol IX (6)
21:45Nelítostné království IV (2)
22:30Nelítostné království III (6)
23:16Hadi ve městě V (2)
00:02Nelítostné království III (2)
00:47Nelítostné království III (3)
01:32Nelítostné království III (4)
02:18Nelítostné království IV (5)
03:03Nelítostné království III (2)
03:47Nelítostné království III (3)
04:31Temná věda nacistů (3)
00:00Válečné továrny II (5)
01:00Tajné zbraně II. světové války (3)
01:552. světová válka - Bitvy o Evropu (5)
02:50Odboj
03:40Temná věda nacistů (3)
05:20Prokleté rodokmeny (9)
06:20Tajná hrobka Kleopatry (1)
06:50Vzestup a pád: bod zvratu 2. světové války (2)
07:552. světová válka - Bitvy o Evropu (6)
08:55Nejlepší vojenské prostředky (3)
10:05Černí panteři 2. sv. války
11:10Temná věda nacistů (3)
12:10Tajemství nacistických válečných zbraní (3)
13:25Tajná hrobka Kleopatry (1)
14:20Tajná hrobka Kleopatry (2)
15:30Římské megastavby (3)
16:35Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě (2)
17:402. světová válka - Bitvy o Evropu (6)
18:50Tajné zbraně II. světové války (4)
19:55Starodávné apokalypsy II (1)
21:00Život s Hitlerem (3)
22:00Neznámá kapitola příběhu Anny Frankové
23:05Válečné továrny II (6)
00:15Tajné zbraně II. světové války (4)
01:102. světová válka - Bitvy o Evropu (6)
02:15Starodávné apokalypsy II (1)
03:10Život s Hitlerem (3)
04:00Zakázaná historie VII (5)
04:50Nejdivočejší přežití II (3)
00:05Australská mega zoo (5)
00:55Veterinář z Yorkshiru X (10)
01:40Veterinář z Yorkshiru X (11)
02:25Veterinář z Yorkshiru X (12)
03:10Záchrana divokých zvířat v Malawi (2)
03:55Záchrana divokých zvířat v Malawi (3)
04:40Veterinář z Yorkshiru VII (7)
06:05Veterinář z Yorkshiru VII (8)
06:50Záchrana divokých zvířat v Malawi (4)
07:35Záchrana divokých zvířat v Malawi (5)
08:25Tibet: Střecha světa
09:10Království makaka medvědího
10:00Města: Nová přírodní divočina (3)
10:50Skrytá Indie (3)
11:45Záchrana divokých zvířat v Malawi (3)
12:35Veterinář z Yorkshiru IV (4)
13:25Smrtící lovci (3)
14:10Záchrana šimpanzů v Kongu s Jane Goodallovou II (1)
14:55Záchranáři divokých zvířat: Austrálie (8)
15:50Záchrana divokých zvířat v Malawi (4)
16:35Říční monstra IX (4)
17:25Vývoj (1)
18:15Mizející králové: Lvi Namibu
19:10Tajemné údolí velryb v Egyptě
20:00Doba obrů
20:55Zvířecí odysea (4)
21:45Attenborough a pohřebiště mamutů
22:40Záchrana divokých zvířat v Malawi II (4)
23:40Nejdivočejší přežití II (4)
00:30Australská mega zoo (6)
01:20Veterinář z Yorkshiru X (12)
02:05Veterinář z Yorkshiru X (13)
02:50Divoká Čína s Rayem Mearsem (4)
03:35Záchrana divokých zvířat v Malawi (4)
04:05Záchrana divokých zvířat v Malawi (5)
04:55Hledá se nemovitost na anglickém venkově (3)
01:00George Clarke - Staré domy, nové domovy III (1)
01:50Zahradníkův svět X (15)
02:40Velkolepé plány XIX (6)
03:40Až je koupím, budou mý! III (14)
04:30Dům snů VI (6)
05:15Dům snů VII (13)
06:00Prosluněné prázdninové pohodlí (8)
06:55George Clarke - Staré domy, nové domovy III (1)
07:50Zahradníkův svět X (15)
08:45Hledá se nemovitost na anglickém venkově (3)
09:55Domy snů u jezera (9)
10:45Velkolepé plány XIX (6)
11:15Dům snů VI (6)
12:15Zahradníkův svět X (16)
13:10Až je koupím, budou mý! III (14)
14:20George Clarke - Staré domy, nové domovy III (2)
15:15Domy snů u jezera (10)
16:10Velkolepé plány XIX (7)
16:35Hledá se nemovitost na anglickém venkově (4)
17:30Prosluněné prázdninové pohodlí (9)
18:25Dům snů VI (7)
19:20Až je koupím, budou mý! III (15)
20:15Dům snů VII (14)
21:10Svědkem zločinu
22:00Pavučína Lži
23:30Hledá se nemovitost na anglickém venkově (4)
01:05George Clarke - Staré domy, nové domovy III (2)
01:50Zahradníkův svět X (16)
02:40Velkolepé plány XIX (7)
03:40Až je koupím, budou mý! III (15)
04:30Lovci odpadu XVI (4)
00:00Lovci odpadu: Restaurátoři V (13)
01:00Rození obchodníci vyrážejí do světa (2)
02:00Honička ve vysoké rychlosti (2)
03:00Rození obchodníci XII (8)
04:00Lovci odpadu XII (1)
05:00Rození obchodníci XIV (18)
06:00Rození obchodníci XVI (16)
07:00Jak se to dělá XXIII (21)
08:00Jak se to dělá XI (11)
08:30Lovci odpadu: Klasická auta VII (4)
09:00Nazí a vystrašení V (6)
10:00Lovci odpadu XIII (13)
11:00Rození obchodníci XV (7)
12:00Záchrana statku V (7)
13:00Hledání opálů v australském vnitrozemí V (12)
15:00Recyklační tým (7)
16:00Hraniční kontrola: Španělsko III (1)
16:30Rození obchodníci XIII (5)
17:00Jak to dělají? XVI (16)
18:00Jak se to dělá VI (78)
18:30Lovci odpadu: Restaurátoři V (6)
19:00Lovci odpadu XVIII (8)
20:00Lovci odpadu: Restaurátoři V (18)
21:00Lovci odpadu: Klasická auta (1)
22:00Nazí a vystrašení VII (1)
23:00Lovci odpadu XVI (5)
00:00Lovci odpadu: Restaurátoři V (14)
01:00Lovci odpadu XVIII (8)
02:00Lovci odpadu: Restaurátoři V (18)
03:00Rození obchodníci XII (9)
04:00CHINA UNCOVERED
00:50BIG COAST
01:45FRENCH FOREIGN LEGION HELL IN THE RAIN
02:10SHATTERED GROUND
03:05GROSSLOCKNER KING OF THE HIGH ALPS
04:00ANDALUSIA: THE MOORISH ARCHITECTURE
04:50SARAH SHARK
05:50SARAH SHARK
06:15SARAH SHARK
06:40THE CONDOR MAN FROM ARGENTINA
07:05OF BOATS AND MEN
08:00THE BOY FROM THE WILD
08:55WILD AUSTRALIA WITH RAY MEARS
09:40RIVER KING
10:10BRITTANY
11:05VERSAILLES FURNITURE
12:00INDIA'S JUNGLE BOOK HOSPITAL
12:55ANIMAL DOCTORS
13:50BERBER, A QUEST FOR WATER
14:45FENTANYL
15:40STOLEN TREASURES
16:25LES ACORES, LE SORT DES BALEINES
17:05TAIPAN, THE MOST DANGEROUS SNAKE IN THE WORLD
18:00INDIANS IN CANADA
18:55ROLL ON CINEMA
19:50CRANBERRY SEASON AT CAPE COD
20:45ORGANIC PANIC
21:35INSIDE OUTER SPACE
22:00INSIDE OUTER SPACE
22:30THAILAND'S ELEPHANTS, GET OUT OF THE CITY!
23:00SAINT PIERRE AND MIQUELON
23:55NICKEL, THE KANAK'S TREASURE
00:50GANNETS: THE WRONG SIDE OF THE RUN
01:45THE MYSTERY OF THE DISAPPEARING BEES
02:40PARAGUAY'S NEW HOUSES
04:10Ranč mimozemšťanů III (3)
00:40Válka skladů XIV (14)
01:25Válka skladů XIV (15)
01:45Válka skladů XIV (16)
02:10Mistři aukcí IV (13)
02:35Mistři aukcí IV (14)
03:00Hvězdy zastavárny XVI (24)
03:20Vetřelci dávnověku XIV (1)
03:45Tajemství v písku (6)
04:30Hvězdy zastavárny XXIV (16)
05:15Mistři aukcí IV (15)
06:00Mistři aukcí IV (16)
06:20Kované v ohni VIII (40)
06:40Hvězdy zastavárny XXIV (16)
07:25Mistři aukcí IV (8)
08:10Mistři aukcí IV (9)
08:30Mistři aukcí IV (10)
08:50Válka skladů XIV (9)
09:15Válka skladů XIV (10)
09:35Válka skladů XV (1)
09:55Válka skladů XV (2)
10:15Válka skladů XV (3)
10:40Kované v ohni VIII (43)
11:05Hvězdy zastavárny XXIII (6)
11:45Ranč mimozemšťanů III (3)
12:30Vetřelci dávnověku XIV (1)
13:15Tajemství v písku (6)
13:55Vetřelci dávnověku XVI (10)
14:40Mistři aukcí IV (11)
15:20Mistři aukcí IV (12)
15:40Mistři aukcí IV (13)
16:00Hvězdy zastavárny XVI (25)
16:25Hvězdy zastavárny XXIV (17)
16:45Ranč mimozemšťanů III (4)
17:25Vetřelci dávnověku XVI (1)
18:10Válka skladů XIV (11)
18:50Válka skladů XIV (12)
19:10Z ohnivé výhně IV (10)
19:35Vetřelci dávnověku XIV (2)
20:15Důkaz tam je III (3)
21:00Prokletí ranče Skinwalker IV (10)
21:45Důkaz tam je III (8)
22:30Z ohnivé výhně IV (10)
23:15Kované v ohni VIII (43)
23:55Ranč mimozemšťanů III (4)
00:40Válka skladů XV (1)
01:25Válka skladů XV (2)
01:45Válka skladů XV (3)
02:10Mistři aukcí IV (15)
02:35Mistři aukcí IV (16)
03:00Hvězdy zastavárny XVI (25)
03:20Vetřelci dávnověku XIV (2)
03:45Důkaz tam je III (3)
04:30