- Čtvrtek
23. 5. - Pátek
24. 5. - Sobota
25. 5. - Neděle
26. 5. - Pondělí
27. 5. - Úterý
28. 5. - Středa
29. 5. - Čtvrtek
30. 5. - Pátek
31. 5. - Sobota
1. 6. - Neděle
2. 6. - Pondělí
3. 6. - Úterý
4. 6. - Středa
5. 6.
Středa 8.5.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Příběhy slavných... Josef Langmiler
00:00Banánové rybičky
00:50Zajímavosti z regionů
01:30Jak se vede, sousede?
02:00Dobré ráno
02:40Černé ovce
05:15Události v regionech
05:30Kalif čápem
06:00Mahulena, zlatá panna
06:30Poklad na Sovím hrádku
08:00Babička
09:10Stůj, nebo se netrefím
10:45Tři veteráni
12:15Poslušně hlásím
13:45Zázračný nos
15:20Lotrando a Zubejda
17:10Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Branky, body, vteřiny
19:52Losování Sportky a Šance
20:05Četnické humoresky (18/39)
20:10Smrt krásných srnců
21:35Výsledky losování Šťastných 10
23:04Hitparáda televizní zábavy
23:05Marie Antoinetta (5/8)
00:00Příběhy slavných... Pavel Novák
00:55Světáci
01:50Banánové rybičky
02:40Magický Špilberk
03:20Přes nový práh
04:15Příběhy slavných... Ivan Hlinka
04:35Namibie, naděje a budoucnost
00:00Žiješ jenom 2x (3)
00:50Na moll
01:20Žijeme s vírou
02:10Popcorn
02:40Oči Velkého Bratra
03:15Designtrend
03:40Evropa jedna báseň
03:55Příběhy domů
04:05Lidské osudy
04:35Cesty víry
05:00Dobrodružství vědy a techniky
05:25Velké stroje zblízka II
06:00Člověk jako živočišný druh (2/2)
06:45Divoké světy
07:40Meghan, americká princezna
08:25Kouzlo Velké Británie
09:10Dej si pozor, La Toure!
10:05Středomoří - soužití člověka a přírody (4/5)
11:30Příběhy divočiny
12:20Zázraky lidského génia II
13:15Věděli, že jdou na smrt
14:10Bojovníci v odboji a ilegalitě - vzpomínky partyzánky
14:35Zapomenuté příběhy 2. světové války (5/6)
15:35Muž, který přecenil českou duši aneb Útěky Josefa Brykse
16:30Neznámí hrdinové
17:25Pronásledování nacistů
17:55Postřehy odjinud
18:40Skryté skvosty II (9/10)
18:45Babylon
19:15Postřehy odjinud
19:40Zprávy v českém znakovém jazyce
19:50ABBA: úspěch navzdory
20:00V karavanu po Polsku (4/8)
21:40Bez peněz na vysokou nelez
22:05Letecké katastrofy
22:35Harry Palmer: Případ Ipcress (6/6)
23:20Hitlerovi mladí zabijáci
00:15Postřehy odjinud
01:05Prahou podzemní drahou (2/3)
01:15Na moll
01:55Před půlnocí
02:35Náš venkov
03:05To mě baví
03:30Žijeme s vírou
03:55Vůně lizačky
04:20Vzhůru dolů!
04:45Kriminálka Miami V (18)
00:40Kriminálka Las Vegas V (5)
01:40Ulice (4696)
02:40Ordinace v růžové zahradě 2 (147)
03:45Novashopping
04:45Divoké vlny 2
05:50...a zase ta Lucie!
07:25Hotel Modrá hvězda
09:15Lví král
11:10Ať žijí duchové!
13:00O zatoulané princezně
14:50Pyšná princezna
16:50Ulice (4698)
18:25Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
19:30Utajený šéf V (7)
20:20Survivor Česko & Slovensko III (20)
21:40Specialisté (222)
23:35Hotel Modrá hvězda
00:40Ulice (4697)
02:40Ordinace v růžové zahradě 2 (147)
03:45Novashopping
04:45Ano, šéfe!
00:05Policie v akci
01:15Policie Hamburk VIII (22)
02:15Policie Hamburk VIII (23)
03:15Closer VII (15)
04:25Lodí přes Kornati
06:00Pohádky Bolka a Lolka
06:05M.A.S.H (246)
06:15Zoo (197)
06:40Hurvínek a kouzelné muzeum
08:10Hlava rodiny 2: Tatínek nebo dědeček
09:55Trable prcka Binka
12:15Obušku, z pytle ven!
14:25Byl jednou jeden král
16:10Prostřeno!
17:55Počasí
18:52Hlavní zprávy
18:55Krimi zprávy
19:40Showtime
19:55Polda V (7)
20:15Show Jana Krause
21:40Show Jana Krause
22:45Ano, šéfe!
23:50Hlava rodiny 2: Tatínek nebo dědeček
01:10Hurvínek a kouzelné muzeum
03:35Muž z Toronta
00:50Sněženka a Růženka
02:55Jesse Stone: Chladnokrevný detektiv
04:10Yesterday
05:30Kriminálka Miami V (17)
07:40Kriminálka Miami V (18)
08:35Sully: Zázrak na řece Hudson
09:35Yes Man
11:30Dokonalý šéf
13:30Bohemian Rhapsody
15:30Psí život
18:10Krotitelé duchů
20:00Hanebný pancharti
22:45Noční hra
01:50Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VII (1)
03:45Kráska a zvíře
04:45Teorie velkého třesku XII (3, 4, 5, 6)
00:20Malý Sheldon (12, 13)
02:00Zlatá sedmdesátá II (6, 7)
02:35Griffinovi II (11, 12)
03:20TELE TELE
04:00TELE TELE
04:30Film o filmu: Rafťáci
04:55Zig a Sharko IV (50, 51, 52, 53)
05:25Bakugan (6)
06:00Přátelé II (5, 6)
06:052 $ocky III (24)
07:052 $ocky IV (1, 2, 3)
07:30Malý Sheldon (14, 15, 16, 17)
08:50Susedia VII (12, 13)
10:30Dva a půl chlapa X (20, 21)
12:00Přátelé II (5, 6)
12:50Teorie velkého třesku XII (3, 4, 5, 6)
13:502 $ocky IV (4, 5, 6, 7)
15:25Zlatá sedmdesátá II (8, 9)
17:15Dva a půl chlapa X (22, 23)
18:15Malý Sheldon (18, 19)
19:10Teorie velkého třesku XII (7, 8, 9, 10)
20:00Přátelé II (7, 8)
21:40Griffinovi II (13, 14)
22:35Dva a půl chlapa X (22, 23)
23:30Teorie velkého třesku XII (7, 8, 9, 10)
00:25Malý Sheldon (14, 15)
02:05Zlatá sedmdesátá II (8, 9)
02:45Griffinovi II (13, 14)
03:25TELE TELE
04:05Susedia VII (13)
04:40Američtí sběratelé XVIII (6)
01:15Pomozte autům V (9)
02:00SAS: Přežij a vyhraj Austrálie (7)
02:40Walker, Texas Ranger IV (22)
03:25Swatch Nines MTB23 Pedal To The Metal
04:20Absa Cape Epic Best of WOMEN
04:50Walker, Texas Ranger IV (21)
05:15Strážci hranic: Kanada (1, 2)
05:55Mistři zastavárny XXI (1)
06:40Američtí sběratelé XVIII (6)
07:30Pomozte autům V (9)
08:25Kobra 11 XVII (7, 8)
09:25Walker, Texas Ranger IV (22)
11:30Válka skladů V (3, 4, 5, 6)
12:30Mistři zastavárny XXI (2)
14:30Strážci hranic: Kanada (5, 6)
15:25Kobra 11 XVII (9, 10)
16:25Válka skladů V (7, 8)
18:35Mistři zastavárny XXI (3)
19:30Svět motorů (44)
20:30Pomozte autům VI (1)
21:30Walker, Texas Ranger IV (23)
22:25Kobra 11 XVII (9, 10)
23:20Američtí sběratelé XVIII (7)
01:20Pomozte autům V (10)
02:00Strážci hranic: Kanada (1, 2)
02:45Walker, Texas Ranger IV (23)
03:30České taekwondo ITF (1)
04:20Magazín Muaythai (2)
04:30Můj přítel Monk VIII (13)
00:55Můj přítel Monk VIII (14)
01:35Beze stopy V (7)
02:15Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (7)
02:55Na lovu IV
03:35Co na to Češi
04:15Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
05:45Na lovu
06:30MasterChef Česko V (3)
07:20Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VII (2)
08:35Don Matteo VII (19)
09:35Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (6)
10:55Beze stopy V (7)
11:50MasterChef Česko V (4)
12:50Don Matteo VII (20)
14:05Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (7)
15:20Můj přítel Monk VIII (11)
16:15Můj přítel Monk VIII (12)
17:15Kriminálka Las Vegas III (10)
18:10Kriminálka Las Vegas III (11)
19:05Můj přítel Monk VIII (15)
20:00Můj přítel Monk VIII (16)
20:55Beze stopy V (8)
21:50Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (8)
22:45Don Matteo VII (20)
23:40Můj přítel Monk VIII (15)
00:55Můj přítel Monk VIII (16)
01:35Beze stopy V (8)
02:15Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (8)
02:55Na lovu
03:35Co na to Češi
04:15Simpsonovi XXIII (9)
00:15Simpsonovi XXIII (10)
00:40Futurama VI (15)
01:10Futurama VI (16)
01:40Top Gear XIX (1)
02:10Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka (12)
03:30Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka (13)
04:05Ženy ve wrestlingu VIII (16)
04:40Příhody Bolka a Lolka
05:40Těžká dřina
06:00Partička XXL
06:25Partička
07:40Top Gear XVII (6)
08:20Top Gear XIX (2)
09:25Hvězdná brána VII (5)
10:30Hvězdná brána VII (6)
11:30Futurama VI (15)
12:35Futurama VI (16)
13:05Simpsonovi XXII (5)
13:35Simpsonovi XXII (6)
14:00Simpsonovi XXII (7)
14:30Simpsonovi XXII (8)
15:00Hvězdná brána VII (7)
15:20Hvězdná brána VII (8)
16:15Futurama VII (1)
17:15Futurama VII (2)
17:45Simpsonovi XXIII (11)
18:15Simpsonovi XXIII (12)
18:45Simpsonovi XXIII (13)
19:15Simpsonovi XXIII (14)
19:45Autosalon.tv
20:15Fotr na tripu VII
21:25Brickleberry III (13)
22:15Vandráci (4)
22:35Simpsonovi XXIII (11)
23:15Simpsonovi XXIII (12)
23:40Simpsonovi XXIII (13)
00:10Simpsonovi XXIII (14)
00:35Futurama VII (1)
01:05Futurama VII (2)
01:35Brickleberry III (11)
02:05Top Gear XIX (2)
02:25Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy (1)
03:45Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy (2)
04:20Ženy ve wrestlingu VIII (17)
04:55Rodina doktora Kleista II (13)
00:10Rodina doktora Kleista III (1)
01:15Ve hře je láska (176)
02:25Ve hře je láska (177)
03:25Lásce navzdory (32)
04:30Na zámku
05:35Karolína, domácí kuchařka
06:00Prostřeno!
06:25Sestřičky (22)
07:20Slunečná (129)
08:45Prostřeno!
10:10Ano, šéfe!
10:55Inga Lindström: Shledání v Eriksbergu
12:00Záchranáři z hor VIII (4)
14:00Záchranáři z hor VIII (5)
15:00Ve hře je láska (178)
16:00Ve hře je láska (179)
17:00Záchranáři z hor VIII (6)
17:55Záchranáři z hor VIII (7)
18:55Inga Lindström: Letní romance
20:00Sestřičky (23)
21:55Zoo (197)
23:15Rodina doktora Kleista III (2)
00:25Rodina doktora Kleista III (3)
01:30Ve hře je láska (178)
02:40Ve hře je láska (179)
03:40Lásce navzdory (33)
04:50Mistři bolesti (8)
00:05Commando: Britská námořní pěchota (4)
01:05Těsné úniky 2. světové války (4)
02:30Převratné zbraně (2)
03:40Veterinář z Yorkshiru XI (2)
04:55Ptačí říše
06:00Hausbót Petra Horkého
06:20Prima Česko
06:40Prima Svět
07:05Tajný život majáků II (2)
07:40Obnažený vesmír IV (6)
08:40Do Ameriky ve stopách vikingů (1)
09:40Umění přežít V (4)
10:40Život v divočině (3)
11:40Pohotovost pro exotická zvířata VII (5)
12:45Stonehenge: Skrytá pravda (1)
13:45Anabáze: Sibiří ve stopách legionářů
14:45Nemožné na počkání (1)
15:55Zapomenuté megastavby V (9)
16:55Letecké katastrofy: Nové důkazy IV (8)
17:55Nekončící povely (4)
18:55Zelená planeta (2)
20:00Zvířecí výzbroj (4)
21:15Mistři bolesti II (10)
22:20Šílené počasí: Skutečné záběry VI (2)
23:20Válka na Ukrajině: První měsíc
00:05Kolaborovali s nacisty (10)
01:20Vetřelci dávnověku XIV (5)
02:35Zakázaná historie VI (5)
03:30Kapří monstra VI (2)
04:40Londýnský gangster
00:25Bobovy burgery ve filmu
02:40Námořní vyšetřovací služba IX (5)
04:45Námořní vyšetřovací služba IX (5)
06:00Námořní vyšetřovací služba IX (6)
06:40Olympijský sen
07:35Světáci
09:15Na prahu války
11:25Agent Cody Banks
15:05Déja vu
17:20Twilight sága: Nový měsíc
20:00Skrýš
22:45Ve službě
00:55Svatební pochod 5: Staronový přítel
02:55Námořní vyšetřovací služba IX (6)
04:55Puma eFootball - finále
01:30Sportovní infoservis
03:30Oakland Athletics - Texas Rangers
09:00Tiki - Taka - 242
12:00Hokejista sezony Tipsport extraligy 2023/2024
13:30Fusion Fight League: FUSION 27
15:00FL: SK Slavia Praha - FC Baník Ostrava
18:00Bomby na ledu (30)
20:00Footcast Preview (13)
22:00ONE Fight Night 22: Sundell vs. Diachkova
22:30Sportovní infoservis
00:30Ona a on
00:00Moje zprávy
00:30VIP svět
00:40Exkluziv Kateřiny Brožové
01:00Na plac!
02:10Ostříháno
03:05Nebezpečné vztahy
04:40Jak to dopadlo!?
05:25Jak to dopadlo!?
06:20Nebezpečné vztahy live
07:15Klenot.TV
08:45Česká tajenka
13:35Jak to dopadlo!?
14:15Nebezpečné vztahy
15:10Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
16:15Česká tajenka
17:00Nebezpečné vztahy
17:40Jak to dopadlo!?
18:45Moje zprávy
19:40VIP svět
19:50Moje zprávy, komentáře
20:05André Rieu - Pojďme tančit!
20:15Ona a on
23:30Moje zprávy
00:00VIP svět
00:10Exkluziv Kateřiny Brožové
00:30Na plac!
01:50Ostříháno
03:00Nebezpečné vztahy
04:40Branky, body, vteřiny
00:45Parahokej: MS v parahokeji mužů 2024 Kanada
01:00Branky, body, vteřiny
02:50Basketbal: Kooperativa NBL 2023/2024
03:05Volejbalový magazín
05:25Branky, body, vteřiny
05:45Hokej: Hokejista sezony Tipsport Extraligy v ledním hokeji 2023/2024
06:00Sokolský zpravodaj
07:10BBV po 25 letech
07:20Panorama
07:35Archiv Z 2004: Česko - Kanada
08:10Fotbal: FORTUNA: NÁRODNÍ LIGA 2023/24
10:20Fotbal: Pohár žen FAČR 2023/2024
12:35Dostihy: Dostihy 2024
15:00Házená: Kvalifikace na MS mužů 2025
16:20Fotbal: Liga mistrů UEFA 2023/2024
18:15Fotbal: Magazín EURO 2024
18:50Studio Time Out
19:20Návrat zatraceného střelce
20:05Motorismus: Svět motorů
21:10Fotbal: TCL V Repre
22:15Fotbal: Liga mistrů UEFA 2023/2024
23:20Branky, body, vteřiny
23:50Fotbal: Pohár žen FAČR 2023/2024
00:05Dostihy: Dostihy 2024
01:55Branky, body, vteřiny
03:10Házená: Kvalifikace na MS mužů 2025
03:25Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Události v regionech
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Události v regionech
04:34Zprávy
05:00Studio ČT24
05:10Zprávy
06:00Studio ČT24
06:10Studio 6
07:00Den vítězství: 79 let od konce války
10:00Zprávy
11:00Studio ČT24
11:03Zprávy ve 12
12:00Studio ČT24
12:30Zprávy
13:00Studio ČT24
13:03Zprávy
14:00Studio ČT24
14:03Zprávy
15:00Studio ČT24
15:03Zprávy v 16
16:00Studio ČT24
16:03Zprávy
17:00Studio ČT24
17:03Předpověď počasí
17:55Zprávy
18:00Interview ČT24
18:28Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Počasí v letoviscích
19:50Branky, body, vteřiny
19:5290’ ČT24
20:06Zprávy
22:00Historie.cs
22:05Zprávy ve 23
23:00Interview ČT24
23:32Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Zajímavosti z regionů
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Zajímavosti z regionů
03:34Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Óčko flirt
00:00Ranní fresh
06:00Óčko hity
09:00Óčko hity
12:00CZECH DANCE TOUR 2024: Frýdek-Místek
14:00Óčko hity
14:05YouTube Chart
15:00Óčko hity
17:00Gamingmania
18:00Óčko hity
18:05Party ride
19:00O Black List
20:00Hot hity
21:00Óčko Unlocked
21:30Naked Attraction Poland
22:00Virtuální svět TV
22:30Óčko flirt
00:00Ikony Kamila Střihavky
00:55Janet Jacksonová (3/4)
01:20Galerie... kde byste je nečekali (4/6)
02:05Hudební toulky se Zdeňkem Mahlerem
02:35Po hladině
02:50Poutní místa
03:05Uchem jehly
03:25Crescendo
03:50Stará dobrá módní garda
04:45Události v kultuře
05:10Události v kultuře
20:00Ivan Hlas - Pramínek času
20:15Na plovárně s Lady Milenou Grenfell Bainesovou
21:10Galerie... kde byste je nečekali (5/6)
21:35Kalamity Jane
22:05Obchod s uměním za 2. světové války
22:40Jedna báseň
23:30Aalto
23:35Hudební toulky se Zdeňkem Mahlerem
00:30Hledá se Al Pacino
00:45Kroky a skoky české animace (6/6)
01:40Rivalové v umění (1/5)
02:10Laurel a Hardy: Pan Smith
03:00Styl
03:15Notes
03:35Uchem jehly
04:15Terra musica
04:40