- Čtvrtek
23. 5. - Pátek
24. 5. - Sobota
25. 5. - Neděle
26. 5. - Pondělí
27. 5. - Úterý
28. 5. - Středa
29. 5. - Čtvrtek
30. 5. - Pátek
31. 5. - Sobota
1. 6. - Neděle
2. 6. - Pondělí
3. 6. - Úterý
4. 6. - Středa
5. 6.
Pátek 17.5.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Komisár Montalbano
00:20Správy RTVS "N"
02:15Na krok od neba
03:05Správy RTVS "N"
04:05Góly - body - sekundy
05:00Občan za dverami
05:15Slovensko v obrazoch
05:40Tajomstvo mojej kuchyne
06:05Destinácie
06:45Ranné správy RTVS
07:00Neposluní
08:25Detektívi zo severu VI (10/16)
08:55Na krok od neba
09:55Duel
11:00Vade dobre, doma naj
11:25Správy RTVS
12:00Dámsky klub
12:25Vežkou lyicou
13:55Zdravá makrta
14:35Don Matteo
15:00Správy RTVS
16:00Bez batoiny
16:30Detektívi zo severu VI (11/16)
17:00Krátke správy RTVS
17:50Duel
17:55Vade dobre, doma naj
18:25Krátke počasie
18:58Správy RTVS
19:00Góly - body - sekundy
19:55Počasie
20:15Milujem Slovensko
20:30Mimoriadne správy
22:00Citrónshow
22:10Mŕtvy mu prichádza
23:00Správy RTVS "N"
01:00Góly - body - sekundy
01:55Počasie
02:10Na krok od neba
02:20Svet v obrazoch
03:25Správy RTVS "N"
03:55Počasie
04:50Správy RTVS "N"
00:20Hírek
01:10Zázračný miniateliér
06:00Čím cestova
06:10Juroík
06:20Juroík
06:30Bob a Bobek na cestách
06:40Dimitri
06:45Nezbedný havran
06:50Malý rytier Trenk
07:00ivá panoráma
07:30Hírek
08:00Dobrý deň, Patria
08:05Regina
09:00Herecké legendy
09:55Zdena Studenková jubiluje
10:10Obedníček
11:30Odo
11:35Pa a Pi
11:40Trpaslíci
11:50ivá panoráma
12:00SK dejiny
12:30Zamurované fotografie Magdalény Robinsonovej
13:25Prípad Pinochet
14:10Svetové vinárske civilizácie
16:00Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku
16:30Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku
16:55Zázračný ateliér
17:35Čo budeme robi
18:00Superveda
18:15Večerníček
18:30Odo
18:35Dimitri
18:40Fidlibumove pokusy
18:45Nezbedný havran
18:55Malý rytier Trenk
19:05Čím cestova
19:30Zázračný miniateliér
19:45Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
20:00Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker
20:07Família
20:10Katarína Vežká III - Samozvanci (10/16)
20:35Rados zo ivota
21:30Trochu inak s Adelou
22:00Kto je kto : Zuzana Fialová
23:00Bratislavské jazzové dni
23:15Správy RTVS "N"
00:15Hírek
01:05Mentalista III (13/24)
00:15Mentalista III (14/24)
01:15Policie Modrava (2)
02:10Susedské prípady
03:15Rodinné prípady
03:55Televízne noviny
05:00Teleráno
06:00Varte s nami
08:25Zámena maneliek
08:35Mama na prenájom III (90)
09:45Dunaj, k vaim slubám VI (12)
10:40Televízne noviny 12
12:00Susedia
12:10Mentalista III (15/24)
12:55Mentalista III (16/24)
13:55Susedské prípady
14:50Rodinné prípady
15:50Prvé Televízne noviny
17:00Reflex
17:25Mama na prenájom III (91)
17:55Televízne noviny
19:00Počasie
20:00portové noviny
20:15Rua pre nevestu II
20:30Týdeň bez záväzkov
22:55Shazam!
01:00Mentalista III (15/24)
03:15Mentalista III (16/24)
03:55Rodinné prípady
04:55Riskuj!
00:45Krimi
01:20Noviny TV JOJ
01:55Nemocnica
02:40Bez servítky
03:35TOP STAR
04:35Noviny TV JOJ
04:55Krimi
05:45Ranné noviny
06:15Bez servítky
08:35Súdna sieň
09:50Noviny o 12:00
12:00Prvé oddelenie
12:55C.S.I.: Kriminálka Miami VII (6/25)
13:20Bez servítky
14:20TOP STAR
15:30Nákupné maniačky
15:45Riskuj!
17:15Bez servítky
17:50Krimi
19:00Noviny TV JOJ
19:30port
20:20Najlepie počasie
20:30Bez servítky
20:40Vežký dar
21:40Inkognito
23:45Riskuj!
00:55Krimi
01:35Noviny TV JOJ
02:05Bez servítky
02:55Bez servítky
03:40TOP STAR
04:50Profesionáli II
01:05Mafstory (18)
01:55Chlpatí ampióni II
02:45Haló
03:40Extrémni nájomníci VIII
04:10Najväčie hoaxy v dejinách
04:35Bez servítky
05:15Uprata, opravi!
06:35Letecké katastrofy
07:40Extrémni nájomníci VIII (10/10)
09:00Vraedné čísla IV (2)
09:45Vraedné čísla IV (3)
10:40Riskuj!
11:40Rodinné záleitosti
12:35Geissenovci - aký ivot milionárov IX
13:50Policajti v akcii
14:50MS v hokeji 2024: VEźKÁ BRITÁNIA - DÁNSKO
16:00Profesionáli II
19:00MS v hokeji 2024: ČESKO - RAKÚSKO
20:00Blesk
23:00Kamerový záznam
01:05Profesionáli II
02:50Haló
03:30Miláčikovo
04:05Extrémni nájomníci VIII
04:30Kutyil s.r.o.
04:55Ordinace v růové zahradě 2 (833)
00:10Ordinace v růové zahradě 2 (834)
01:10Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
02:15Snídaně
03:00Riskuj!
04:00Áčko
04:50Kolotoč
05:25Snídaně
05:55Ulice (4704)
08:50MasterChef Česko VI (2)
09:40Na lovu IV
10:45Riskuj!
11:30Polední Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
12:00Babicovy dobroty
12:30Tescoma s chutí
12:55Specialisté (7)
13:05Ulice (3075)
13:55Ordinace v růové zahradě 2 (834)
14:40Ordinace v růové zahradě 2 (835)
15:50Odpolední Počasí
16:57Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
17:00Na lovu IV
17:30Tescoma s chutí
18:20Ulice (4705)
18:35Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
19:30Doktoři z Počátků (9)
20:20Doktoři z Počátků (10)
21:25Specialisté (6)
22:30Ulice (3075)
23:20Ordinace v růové zahradě 2 (834)
00:05Ordinace v růové zahradě 2 (835)
01:10Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
02:10Snídaně
03:00Riskuj!
04:10Keď kvitne láska (48)
00:50S hlavou v oblakoch (113)
01:25S hlavou v oblakoch (114)
02:15Smotánka
02:50Adela show
03:50Oteckovia (24)
05:10Druhý dych (75)
06:00Túba tela (66)
06:40Túba tela (67)
07:25Krok za krokom V (18)
08:40Krok za krokom V (19/24)
09:25Chicago Fire VI (13)
10:05S hlavou v oblakoch (115)
11:05S hlavou v oblakoch (116)
12:00Oteckovia (25)
13:00Keď kvitne láska (47)
14:10Keď kvitne láska (48)
15:15Túba tela (68)
16:05Túba tela (69)
17:05Chicago Fire VI (14)
18:00Keď kvitne láska (49)
19:00Keď kvitne láska (50)
19:55Krok za krokom V (20)
20:50Krok za krokom V (21/24)
21:20Priatelia IV (23)
21:50Priatelia IV (24)
22:20Chicago Med VI (5)
22:45Keď kvitne láska (49)
23:40Keď kvitne láska (50)
00:40S hlavou v oblakoch (115)
01:30S hlavou v oblakoch (116)
02:20Smotánka
02:55Adela show
03:55Show Jana Krause
00:05Prostřeno!
01:10Zoo (32)
01:50Modrý kód (210)
02:55Krejzovi (20)
03:50Nikdo není dokonalý
04:50Receptář prima nápadů
06:05Vychytávky Ládi Hruky
06:40Show Jana Krause
07:10Zoo (33)
08:00Modrý kód (211)
09:25Ano, éfová!
10:50Krejzovi (21)
11:50Zoo (34)
13:05Modrý kód (212)
14:30Nikdo není dokonalý
15:45Prostřeno!
16:50Show Jana Krause
17:50Zoo (200)
18:55Prima Partička
20:15Kapitán Exner (12)
21:20Receptář prima nápadů
22:30Vychytávky Ládi Hruky
23:25Show Jana Krause
00:00Prostřeno!
01:05Zoo (33)
01:45Modrý kód (211)
02:50Krejzovi (21)
03:50Nikdo není dokonalý
04:50Góóól!
01:00portové noviny
01:35Susedia
01:45Silvánovci
02:25Susedia
03:50Oggy a váby
04:30Bernieho dobrodrustvá
05:05Zig a Sharko
05:25Aj múdry schybí
06:00Susedia
06:45Susedia
07:20Kredenc
08:00Partička
09:35Dva a pol chlapa VI (8)
10:20M*A*S*H III (19)
10:55M*A*S*H III (20)
11:20Dva a pol chlapa VI (10)
12:00Dva a pol chlapa VI (11)
12:20Teória vežkého tresku II (23/23)
12:45Teória vežkého tresku III (1/23)
13:30Teória vežkého tresku III (2/23)
13:55Teória vežkého tresku III (3/23)
14:25Teória vežkého tresku III (4/23)
14:55Teória vežkého tresku III (5/23)
15:20Priatelia IV (21)
15:50Priatelia IV (22)
16:20Dva a pol chlapa VI (12)
16:50Dva a pol chlapa VI (13)
17:15M*A*S*H III (21)
17:45M*A*S*H III (22)
18:15Mladý Sheldon IV (12)
18:50Mladý Sheldon IV (13)
19:15Susedia
19:40Posledná pevnos
20:30Boeing 747 v ohrození
23:10portové noviny
01:50Susedia
02:05Silvánovci
02:40Susedia
04:15Oggy a váby
04:50Policajti v akcii
00:50Mylienky vraha VII (8)
01:35FBI: International (13)
02:15Súdna sieň
02:55Súdna sieň
03:40Prvé oddelenie II
04:20To je vrada, napísala II (19)
05:00To je vrada, napísala II (20)
05:55Súdna sieň
06:50Prvé oddelenie II
07:55Vrady v Midsomeri VIII
08:55To je vrada, napísala II (21)
11:30To je vrada, napísala II (22/22)
12:40Dr. House VII (21/23)
13:55Dr. House VII (22/23)
14:55Vrady v Midsomeri VIII (7)
15:55Vraedné čísla IV (4)
18:00Vraedné čísla IV (5)
19:05Polnočná spoveď (5)
20:10Polnočná spoveď (6)
21:20C.S.I.: Kriminálka Miami VII (7/25)
22:35Doktori V (1/23)
23:35Doktori V (2)
00:30Policajti v akcii
01:20Mylienky vraha VII (9)
03:40Súdna sieň
04:20Téma/túdio TA3
00:00Hl. správy-záznam
00:30port+
01:00Hl. správy-záznam
01:30Téma dňa s Petrom Bielikom
02:00túdio TA3
02:40Svet dnes
03:00Hl. správy-záznam
03:30Záznam TB/túdio TA3
04:00Hl. správy-záznam
05:00Záznam TB/túdio TA3
05:30Správy
06:00port+
06:30Ranné správy
07:00Raňajky
07:15Ranné správy
07:30Raňajky
07:45Ranné správy
08:00Raňajky
08:15Ranné správy
08:30Raňajky
08:45túdio TA3/Raňajky
09:00Téma
09:30Správy
10:00túdio TA3
10:30Správy
11:00túdio TA3
11:30urnál
12:00port
12:20Téma
12:30Správy
13:00Zdravý les
13:30túdio TA3
13:45Správy
14:00Zdravie na TA3
14:30Správy
15:00Biznis
15:15Správy/túdio TA3
15:30urnál
16:00port
16:20Svet dnes
16:30Správy
17:00Dobré správy
17:30túdio TA3
18:00Hlavné správy
18:30port
18:55Svet dnes
19:10túdio TA3
19:30Pozrime sa na to
20:00Správy
21:00túdio TA3
21:30Správy
22:00port+
22:30Správy
23:00Hl. správy-záznam
23:30Téma/túdio TA3
00:00Hl. správy-záznam
00:30port+
01:00Hl. správy-záznam
01:30Pozrime sa na to
02:00Svet dnes
03:00Hl. správy-záznam
03:30Záznam TB/túdio TA3
04:00Liptovské noviny
00:10Výnimoční ludia z Liptova
00:20Vevedkovia z Liptova
00:40Liptovské noviny
01:10Výnimoční ludia z Liptova
01:20Vevedkovia z Liptova
01:40Liptovské noviny
02:10Výnimoční ludia z Liptova
02:20Vevedkovia z Liptova
02:40Liptovské noviny
03:10Výnimoční ludia z Liptova
03:20Vevedkovia z Liptova
03:40Liptovské noviny
04:10Výnimoční ludia z Liptova
04:20Vevedkovia z Liptova
04:40Liptovské noviny
05:10Výnimoční ludia z Liptova
05:20Vevedkovia z Liptova
05:40Liptovské noviny
06:10Výnimoční ludia z Liptova
06:20Vevedkovia z Liptova
06:40Liptovské noviny
07:10Výnimoční ludia z Liptova
07:20Vevedkovia z Liptova
07:40Liptovské noviny
08:10Výnimoční ludia z Liptova
08:20Vevedkovia z Liptova
08:40Liptovské noviny
09:10Výnimoční ludia z Liptova
09:20Vevedkovia z Liptova
09:40Liptovské noviny
10:10Výnimoční ludia z Liptova
10:20Vevedkovia z Liptova
10:40Liptovské noviny
11:10Výnimoční ludia z Liptova
11:20Vevedkovia z Liptova
11:40Liptovské noviny
12:10Výnimoční ludia z Liptova
12:20Vevedkovia z Liptova
12:40Liptovské noviny
13:10Výnimoční ludia z Liptova
13:20Vevedkovia z Liptova
13:40Liptovské noviny
14:10Výnimoční ludia z Liptova
14:20Vevedkovia z Liptova
14:40Liptovské noviny
15:10Výnimoční ludia z Liptova
15:20Vevedkovia z Liptova
15:40Liptovské noviny
16:10Výnimoční ludia z Liptova
16:20Vevedkovia z Liptova
16:40Liptovské noviny
17:10Výnimoční ludia z Liptova
17:20Vevedkovia z Liptova
17:40Liptovské noviny
18:10Výnimoční ludia z Liptova
18:20Vevedkovia z Liptova
18:40Liptovské noviny
19:10Výnimoční ludia z Liptova
19:20Vevedkovia z Liptova
19:40Liptovské noviny
20:10Výnimoční ludia z Liptova
20:20Vevedkovia z Liptova
20:40Liptovské noviny
21:10Výnimoční ludia z Liptova
21:20Vevedkovia z Liptova
21:40Liptovské noviny
22:10Výnimoční ludia z Liptova
22:20Vevedkovia z Liptova
22:40Liptovské noviny
23:10Výnimoční ludia z Liptova
23:20Vevedkovia z Liptova
23:40Liptovské noviny
00:10Výnimoční ludia z Liptova
00:20Vevedkovia z Liptova
00:40Liptovské noviny
01:10Výnimoční ludia z Liptova
01:20Vevedkovia z Liptova
01:40Liptovské noviny
02:10Výnimoční ludia z Liptova
02:20Vevedkovia z Liptova
02:40Liptovské noviny
03:10Výnimoční ludia z Liptova
03:20Vevedkovia z Liptova
03:40Liptovské noviny
04:10Výnimoční ludia z Liptova
04:20Vevedkovia z Liptova
04:40Krátke správy
00:05U Nikodéma
00:35Ruenec
01:30Jeden na jedného
02:00Medzi riadkami
02:10Tvorivo
02:25Zabudnuté poklady
02:45Hodina milosrdenstva
03:00Medzi nebom a zemou
03:25Peter medzi nami
04:05Ruenec
04:30Biblia
05:00Svätá oma z kaplnky TV LUX
07:00Ruenec
07:50Pozvánka
08:25Pod javiskom
08:35Zabudnuté poklady
09:45Svedectvo
09:55Krátke správy
10:00Vaticano
10:20Svätá oma zblízka
10:50Týdeň s... Farnosou Drienov
11:00Svätá oma z kaplnky TV LUX
11:30Raduj sa, nebies Krážovná
12:00Ruenec
12:30Vatikánske múzeá: Harmónia klasického umenia. Laokón a iné sochy.
13:05Doma je doma
14:00Hodina milosrdenstva
15:00Zabudnuté poklady
15:15Ruenec
15:30Na tónoch vďačnosti
16:10Tajomstvá Vatikánu
17:00Návrat domov
17:30Effeta
18:05ivé obrazy
18:25Moja misia - magazín
18:30Ruenec
19:00Z prameňa
19:30Svedectvo
19:45Krátke správy
20:00Prehžad katolíckych periodík
20:20Pán Jei na návteve
20:30Správy zo Svätej zeme
22:00Dá sa to aj inak
22:25Fara v meste
22:45Quo vadis
23:15Z prameňa
23:45Krátke správy
00:05Jeden na jedného
00:35Quo vadis
00:50Ruenec
01:15Zabudnuté poklady
01:40Tajomstvá Vatikánu
01:50Návrat domov
02:20Týdeň s... Farnosou Drienov
02:45Hodina milosrdenstva
03:00Pod javiskom
03:25Ruenec
04:30Panstvo Downton VI
00:40Si doma!
01:30Kde bol?!
01:55Móda&Design
02:45Noemovi priatelia
03:10Kronika Maďarska
03:40Kabelka
04:05Naa drahá materinská reč
05:00Rodinný priatež
05:05Hymna
05:55Kadodenný
05:58Správy
06:00Národné portové správy
06:30Predpoveď počasia
06:35Frequencyy
06:45Rondo
06:48Karpatská kotlina
07:10Vežkí
07:40Na elanie!
08:05Búrlivé víno
08:40Rodinný priatež
09:35Minútové správy
10:05Predpoveď počasia
10:06Trochu slniečka
10:07Rodinný priatež
11:00Sny Akiru Kurosawu
11:55Poludňajie zvony
12:00Správy
12:01Národné portové správy
12:35Predpoveď počasia
12:45Paríske penzióny
12:48Larina vožba
13:00Rodinný kruh
13:40Svet je jeden prestretý stôl
14:40Rodinný kruh
15:05Minútové správy
15:25Predpoveď počasia
15:27Na elanie!
15:30Kabelka
16:00Cvičenie mozgu
17:00Strácovia chutí
17:20astná minúta
17:50Správy
18:00Národné portové správy
18:25Predpoveď počasia
18:35Frequencyy
18:40Trochu slniečka
18:50Kadodenný
19:35Búrlivé víno
19:45Cartouche
20:45Keno
22:30Predpoveď počasia
22:35Domáca garda
22:40Maďarský svet
00:30More v mojom srdci
01:00Panstvo Downton VI
01:45Si doma!
02:35Móda&Design
02:45Noemovi priatelia
03:15Kronika Maďarska
03:40Kabelka
04:05Hymna
00:00ZÁRÓSprávy Korhatár nélküli musorszám év
00:02Predpoveď počasia Korhatár nélküli musorszám év
00:10Dnes v noci Korhatár nélküli musorszám év
00:20Dnes v noci Korhatár nélküli musorszám év
01:05Dnes v noci Korhatár nélküli musorszám év
02:00Dnes v noci Korhatár nélküli musorszám év
03:00Dnes v noci Korhatár nélküli musorszám év
04:00Dnes v noci Korhatár nélküli musorszám év
05:00Správy Korhatár nélküli musorszám év
06:00Národné portové správy Korhatár nélküli musorszám év
06:30Predpoveď počasia Korhatár nélküli musorszám év
06:35VILÁGSprávy Korhatár nélküli musorszám év
06:45Správy Korhatár nélküli musorszám év
07:00Národné portové správy Korhatár nélküli musorszám év
07:15Predpoveď počasia Korhatár nélküli musorszám év
07:20Správy Korhatár nélküli musorszám év
07:30Dnes ráno Korhatár nélküli musorszám év
07:33Správy Korhatár nélküli musorszám év
08:00Národné portové správy Korhatár nélküli musorszám év
08:10Predpoveď počasia Korhatár nélküli musorszám év
08:15Dnes ráno Korhatár nélküli musorszám év
08:20Správy Korhatár nélküli musorszám év
08:30Dnes ráno Korhatár nélküli musorszám év
08:33Správy Korhatár nélküli musorszám év
09:00Predpoveď počasia Korhatár nélküli musorszám év
09:20Ma délelott Korhatár nélküli musorszám év
09:22Správy Korhatár nélküli musorszám év
09:30Ma délelott Korhatár nélküli musorszám év
09:33Správy Korhatár nélküli musorszám év
10:00Národné portové správy Korhatár nélküli musorszám év
10:10Predpoveď počasia Korhatár nélküli musorszám év
10:20Ma délelott Korhatár nélküli musorszám év
10:22Správy Korhatár nélküli musorszám év
10:30Maďarskoország ma Korhatár nélküli musorszám év
10:33Ma délelott Korhatár nélküli musorszám év
10:50Správy Korhatár nélküli musorszám év
11:00Predpoveď počasia Korhatár nélküli musorszám év
11:20Ma délelott Korhatár nélküli musorszám év
11:22Správy Korhatár nélküli musorszám év
11:30Korhatár nélküli musorszám év
11:33Ma délelott Korhatár nélküli musorszám év
11:50Poludňajie zvony
12:00Správy Korhatár nélküli musorszám év
12:01Národné portové správy Korhatár nélküli musorszám év
12:35Predpoveď počasia Korhatár nélküli musorszám év
12:45Dnes poobede Korhatár nélküli musorszám év
12:50Správy Korhatár nélküli musorszám év
13:00Predpoveď počasia Korhatár nélküli musorszám év
13:20Dnes poobede Korhatár nélküli musorszám év
13:22Správy Korhatár nélküli musorszám év
13:30Dnes poobede Korhatár nélküli musorszám év
13:33Správy Korhatár nélküli musorszám év
14:00Predpoveď počasia Korhatár nélküli musorszám év
14:20Dnes poobede Korhatár nélküli musorszám év
14:22Správy Korhatár nélküli musorszám év
14:30Maďarský gazda Korhatár nélküli musorszám év
14:33Dnes poobede Korhatár nélküli musorszám év
14:50Správy Korhatár nélküli musorszám év
15:00Predpoveď počasia Korhatár nélküli musorszám év
15:20Dnes poobede Korhatár nélküli musorszám év
15:22Správy Korhatár nélküli musorszám év
15:30Maďarskoország ma Korhatár nélküli musorszám év
15:33Dnes poobede Korhatár nélküli musorszám év
15:50Správy Korhatár nélküli musorszám év
16:00Predpoveď počasia Korhatár nélküli musorszám év
16:15Dnes poobede Korhatár nélküli musorszám év
16:20Správy Korhatár nélküli musorszám év
16:30Únia 27 Korhatár nélküli musorszám év
16:33Správy Korhatár nélküli musorszám év
17:00Predpoveď počasia Korhatár nélküli musorszám év
17:10Dnes poobede Korhatár nélküli musorszám év
17:15Agenda
17:45Správy Korhatár nélküli musorszám év
18:00Národné portové správy Korhatár nélküli musorszám év
18:25Predpoveď počasia Korhatár nélküli musorszám év
18:35Dnes večer Korhatár nélküli musorszám év
18:45Predpoveď počasia Korhatár nélküli musorszám év
19:00VILÁGSprávy Korhatár nélküli musorszám év
19:04Predpoveď počasia Korhatár nélküli musorszám év
19:25Správy Korhatár nélküli musorszám év
19:30Národné portové správy Korhatár nélküli musorszám év
20:20Predpoveď počasia Korhatár nélküli musorszám év
20:25Dnes večer Korhatár nélküli musorszám év
20:35Správy Korhatár nélküli musorszám év
21:00Predpoveď počasia Korhatár nélküli musorszám év
21:20V4 Správy Korhatár nélküli musorszám év
21:22VILÁGSprávy Korhatár nélküli musorszám év
21:30Správy Korhatár nélküli musorszám év
22:00Národné portové správy Korhatár nélküli musorszám év
22:20Predpoveď počasia Korhatár nélküli musorszám év
22:30Dnes v noci Korhatár nélküli musorszám év
22:40Správy Korhatár nélküli musorszám év
23:00ANGOL NYELVU Správy Korhatár nélküli musorszám év
23:15NÉMET NYELVU Správy Korhatár nélküli musorszám év
23:19OROSZ NYELVU Správy
23:23KÍNAI NYELVU Správy Korhatár nélküli musorszám év
23:26VILÁGSprávy Korhatár nélküli musorszám év
23:30Hymna
00:00ZÁRÓSprávy Korhatár nélküli musorszám év
00:02Predpoveď počasia Korhatár nélküli musorszám év
00:10Dnes v noci Korhatár nélküli musorszám év
00:20Dnes v noci Korhatár nélküli musorszám év
01:05Dnes v noci Korhatár nélküli musorszám év
02:00Dnes v noci Korhatár nélküli musorszám év
03:00Dnes v noci Korhatár nélküli musorszám év
04:00Partička
01:55Susedské prípady
03:15Rodinné prípady
03:55Televízne noviny
05:00Teleráno
06:00Varte s nami
08:25Susedia
08:35Susedia
09:05Svokra
09:45Rodinné prípady
10:40V mene zákona
11:25Televízne noviny 12
12:00Susedia
12:10Búrlivé víno
12:55V mene zákona
13:45Susedské prípady
14:50Rodinné prípady
15:50Prvé Televízne noviny
17:00Reflex
17:25Búrlivé víno
17:55Televízne noviny
19:00Počasie
20:00portové noviny
20:15Rua pre nevestu II
20:30Farma
22:55Aj múdry schybí
00:45Partička
02:20Adela show
03:20Rodinné prípady
04:55V sedmém nebi
00:05Policisté v akci
01:40Krimi
02:25Noviny
02:45Soudní síň
03:20Krimi
04:10Noviny
04:30Krimi
05:05Noviny
05:25V sedmém nebi
06:00Soudní síň
07:55Soudní síň
09:00Ochránci
10:05První oddělení II
11:00Soudní síň - cz
11:55Soudní síň
12:50Policisté v akci
13:50Policisté v akci
14:50Ochránci
15:50Soudní síň
16:50Soudní síň
17:55Krimi
19:00Noviny
19:30ena za pultem (8/12)
20:20Mladý mu a bílá velryba
21:25Haló, tady Orchestr a balet ČST (4)
23:25Ochránci
00:30Policisté v akci
01:10Policisté v akci
01:55Krimi
02:40Ochránci
03:05Soudní síň
03:45Soudní síň
04:35