- Čtvrtek
23. 5. - Pátek
24. 5. - Sobota
25. 5. - Neděle
26. 5. - Pondělí
27. 5. - Úterý
28. 5. - Středa
29. 5. - Čtvrtek
30. 5. - Pátek
31. 5. - Sobota
1. 6. - Neděle
2. 6. - Pondělí
3. 6. - Úterý
4. 6. - Středa
5. 6.
Čtvrtek 16.5.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Pitbulové a propuštění trestanci: Tiiny příběhy XI (3)
00:00Zoltan, vlčí muž (3)
00:45Odborníci na domy v korunách stromů IV (8)
01:30Z tuláků boháči (3)
02:15Veterinární policie Filadelfie XII (5)
03:00Záchrana statku II (5)
03:45Veterinární policie Filadelfie XII (6)
04:30Psi: Jejich neznámé dějiny (3)
05:15Veterinární policie Filadelfie XII (7)
06:00Veterinární policie Filadelfie XII (8)
06:50Záchrana statku II (5)
07:40Psi: Jejich neznámé dějiny (4)
08:30No nazdar! Irwinovi zasahují II (9)
09:25Odborníci na domy v korunách stromů III (2)
10:20Záchrana statku II (4)
11:15Zvířecí obydlí II (7)
12:10No nazdar! Irwinovi zasahují II (4)
13:05Krokodýli zabijáci
14:00Invaze obřích krokodýlů
15:00Psi: Jejich neznámé dějiny (5)
16:00Záchrana statku III (6)
17:00Zvířecí obydlí II (10)
18:00No nazdar! Irwinovi zasahují II (7)
19:00Projekt Grizzly (5)
20:00Projekt Grizzly (6)
21:00Lidé z aljašských lesů III (28)
22:00Stal jsem se kořistí III (3)
23:00Stal jsem se kořistí III (4)
00:00Zoltan, vlčí muž (4)
00:45Odborníci na domy v korunách stromů IV (9)
01:30Stal jsem se kořistí III (3)
02:15Veterinární policie Filadelfie XII (7)
03:00Záchrana statku II (4)
03:45Veterinární policie Filadelfie XII (8)
04:30Hrdinové nebes: Mocná osma
00:00Vězněm v cizině: Zločin a trest IV (3)
01:30Ostraha hranic II (3)
02:15Jak chytit pašeráka VII (3)
03:00Aljaška: Noví osadníci V (7)
03:45Záchrana na zledovatělé silnici III (7)
04:30Pomozte autům X (3)
05:15Skvělý dr. Pol VIII (12)
06:00Ztracená města s Albertem Linem - výběr (1)
07:00Ztracená města s Albertem Linem - výběr (2)
08:00Aljaška: Noví osadníci VI (4)
09:00Vyšetřování leteckých neštěstí: Zvláštní vydání (9)
10:00Nacistické megastavby: K boji připraven II (7)
11:00Nacistické megastavby: Ruská válka (1)
12:00Vteřiny před katastrofou IV (3)
13:00Prokletí tuňáci XI (9)
14:00Gordon Ramsay: Do neznáma II (1)
15:00Jak chytit pašeráka: USA IV (10)
16:00Vězněm v cizině X (3)
17:00Vyšetřování leteckých neštěstí XXIII (9)
18:00Jedinečné letiště v Dubaji III (9)
19:00Nacistické megastavby - výběr (3)
20:00Dokonalý vesmírný teleskop
21:00UFO: Zkoumání fenoménu (5)
22:00Staré dobré devadesátky (1)
23:00Očití svědkové 2. světové války: Invaze do Itálie (2)
00:00Hitlerův poslední útok V (3)
00:45Vězněm v cizině: Zločin a trest IV (4)
01:30Ostraha hranic II (4)
02:15Jak chytit pašeráka: USA IV (10)
03:00Aljaška: Noví osadníci V (8)
03:45Záchrana na zledovatělé silnici III (8)
04:30Zvláštní a záhadné IV (11)
00:00Na ty roky se nezapomíná (3)
00:45Záhady světových válek II (4)
01:40Vzdušní bojovníci VII (3)
02:25Pohledy do historie (15)
03:10Kronika Bugatky
03:15Hradológovia - Tajomstvá hradov Slovenska (2)
04:05Zde řídíš na vlastní nebezpečí! (2)
04:30Na 18 kolech v Americe IV (2)
05:15Ben Fogl a lidé žijící v divočině IX (5)
06:00Fantastické inženýrství II (2)
06:55LEGO Masters - Velká Británie II (6)
07:55Vzdušní bojovníci (1)
08:55Život v sevření mrazu VI (14)
09:55Zakázané zóny II (2)
10:55Fantastické inženýrství II (3)
11:55Vzdušní bojovníci VII (1)
12:55Těžší, než by se zdálo (8)
13:55Ben Fogl a lidé žijící v divočině IX (5)
14:20Život v sevření mrazu VI (15)
15:15Fantastické inženýrství II (4)
16:15Zvláštní a záhadné IV (11)
17:15Zakázané zóny II (3)
18:05LEGO Masters - Amerika (1)
19:05Zvláštní a záhadné IV (12)
20:00Na ty roky se nezapomíná (4)
20:55Záhady světových válek II (5)
22:00Obávané anglické věznice (2)
23:00Zvláštní a záhadné IV (12)
00:00Na ty roky se nezapomíná (4)
00:45Záhady světových válek II (5)
01:40Vzdušní bojovníci VIII (1)
02:25Pohledy do historie (17)
03:10Legendární Ford Mustang
03:15Hradológovia - Tajomstvá hradov Slovenska (3)
04:05Zde řídíš na vlastní nebezpečí! (3)
04:30Hrůza města duchů (1)
00:00Směr hrůza III (2)
01:00Holzerova akta (2)
02:00Holzerova akta (3)
03:00Sami s duchy II (1)
04:00Spřízněné duše (duchové) (3)
05:00Stavět na Aljašce VII (4)
06:00Mrazivé zlato III (2)
07:00Výprava za pokladem: Hadí ostrov (5)
08:00Pátrání po yettim (2)
09:00Záhady muzeí IX (5)
10:00Výprava do neznáma VI (13)
11:00Spřízněné duše (duchové) (3)
12:00Stavět na Aljašce VII (5)
13:00Mrazivé zlato III (3)
14:00Výprava za pokladem: Hadí ostrov (6)
15:00Pátrání po yettim (3)
16:00Záhady muzeí IX (7)
17:00Výprava do neznáma VI (16)
18:00Spřízněné duše (duchové) (4)
19:00Paranormální akta V (10)
20:00Záhady muzeí XXII (13)
21:00Záhady muzeí XXIII (1)
22:00Sami s duchy II (2)
23:00Ta nejhrůznější místa (4)
00:00Paranormální akta IX (8)
01:00Hrůza města duchů (1)
02:00Směr hrůza III (2)
03:00Sami s duchy II (2)
04:00Australští zlatokopové V (17)
00:55Australští zlatokopové V (18)
01:50Velká čínská zeď s Ashem Dykesem (3)
02:40Záchrana vraků aut (3)
03:40Renovace rachotin II (8)
04:30Australští lovci býků (8)
05:20Australští lovci býků (3)
06:00Záchranáři na dálnici 401 IV (14)
06:35Truckeři na okreskách (1)
07:30Australští zlatokopové V (19)
08:25Australští zlatokopové V (20)
09:15Australští zlatokopové VII (1)
10:15Australští zlatokopové VII (2)
11:10Australští zlatokopové VII (3)
12:10Australští zlatokopové VII (4)
13:05Australští zlatokopové VII (5)
14:00Honba za nefritem VI (11)
14:55Honba za nefritem VI (12)
15:25Velká čínská zeď s Ashem Dykesem (3)
15:55Australští lovci humrů III (4)
16:55Australská záchrana lodí III (4)
17:55Australští zlatokopové V (19)
18:50Australští zlatokopové V (20)
19:50Australské mega metro (2)
20:45Pobřežná hlídka: SOS (2)
21:50Záchranáři na dálnici 401 IV (14)
22:50Truckeři na okreskách (1)
23:50Australští zlatokopové V (19)
00:45Australští zlatokopové V (20)
01:40Australské mega metro (2)
02:30Pobřežná hlídka: SOS (2)
03:30Renovace rachotin II (9)
04:20Hadi ve městě VI (2)
00:30Hadi ve městě V (2)
01:18Hadi ve městě V (3)
02:06Hadi ve městě V (4)
02:54Hadí ostrov
03:40Hadi ve městě V (2)
04:26Hadi ve městě V (3)
05:13Australský kovboj IV (7)
06:00Australský kovboj IV (8)
06:25Nelítostné království III (5)
06:50Královny říše zvířat (4)
07:37Nelítostné království III (1)
08:26Nelítostné království III (5)
09:16Královny říše zvířat (4)
10:05Královny říše zvířat (3)
10:53Královny říše zvířat (1)
11:42Nelítostné království III (1)
12:26Nelítostné království III (2)
13:17Nelítostné království III (3)
14:04Nelítostné království III (4)
14:51Nelítostné království III (5)
15:38Skvělý dr. Pol XIII (9)
16:24Skvělý dr. Pol IX (1)
17:11Hadi ve městě IV (8)
18:00Hadi ve městě IV (3)
18:48Nelítostné království III (5)
19:37Hadi ve městě IV (8)
20:26Skvělý dr. Pol XIII (9)
21:15Skvělý dr. Pol IX (1)
22:03Nelítostné království III (2)
22:52Hadi ve městě IV (8)
23:41Nelítostné království III (1)
00:30Královny říše zvířat (4)
01:18Královny říše zvířat (3)
02:06Královny říše zvířat (1)
02:54Nelítostné království III (5)
03:40Královny říše zvířat (4)
04:26Válečné továrny (8)
00:05Nejlepší vojenské prostředky (8)
01:052. světová válka - Bitvy o Evropu (8)
02:05Odboj v Mauthausenu
03:00Temná věda nacistů (2)
03:55Tajemství nacistických válečných zbraní (2)
04:40Prokleté rodokmeny (5)
06:10Prokleté rodokmeny (6)
06:40Královny starověkého Egypta (1)
07:05Vzestup a pád: bod zvratu 2. světové války (3)
08:152. světová válka - Bitvy o Evropu (1)
09:15Nejlepší vojenské prostředky (8)
10:20Hitlerova superauta
11:30Temná věda nacistů (2)
12:30Tajemství nacistických válečných zbraní (2)
13:25Královny starověkého Egypta (1)
14:30Královny starověkého Egypta (2)
15:35Skutečný život římského vojáka (2)
16:40Vzestup a pád: bod zvratu 2. světové války (3)
17:452. světová válka - Bitvy o Evropu (1)
18:50Nejlepší vojenské prostředky (9)
19:55Mýty: Velké záhady lidstva III (10)
21:00Život s Hitlerem (2)
22:05Ztracená domácí videa nacistického Německa (2)
23:15Válečné továrny II (1)
00:20Nejlepší vojenské prostředky (9)
01:152. světová válka - Bitvy o Evropu (1)
02:10Mýty: Velké záhady lidstva III (10)
03:05Život s Hitlerem (2)
04:00Ztracená domácí videa nacistického Německa (2)
04:50Nejdivočejší přežití II (6)
00:05Australská mega zoo (8)
00:55Veterinář z Yorkshiru IX (6)
01:40Veterinář z Yorkshiru IX (7)
02:25Veterinář z Yorkshiru IX (8)
03:10Australská mega zoo (8)
03:55Australská mega zoo (9)
04:40Psi hyenovití: Ve smečce (5)
05:25Veterinář z Yorkshiru IV (4)
06:15Veterinář z Yorkshiru IV (5)
07:00Australská mega zoo (10)
07:45Nejdivočejší přežití II (1)
08:30Království makaka medvědího
09:20Vzácní přeživší: Legendární čínská divoká zvířata
10:05Města: Nová přírodní divočina (2)
11:00Skrytá Indie (2)
11:55Nemocnice pro slony II (2)
12:45Veterinář z Yorkshiru II (9)
13:30Adaptací k přežití (3)
14:15Záchrana šimpanzů v Kongu s Jane Goodallovou II (6)
15:00Záchranáři divokých zvířat: Austrálie (7)
15:55Záchrana divokých zvířat v Malawi (3)
16:40Říční monstra V (5)
17:30Velký bariérový útes: Živý poklad (3)
18:20Hromadné útoky v přírodě (1)
19:10Doba ledová: Zamrzlý svět (3)
20:00Attenborough a pohřebiště mamutů
20:45Zvířecí odysea (3)
21:45Mamuti: Obři doby ledové
22:40Záchrana divokých zvířat v Malawi (3)
23:25Nejdivočejší přežití II (7)
00:15Australská mega zoo (9)
01:05Veterinář z Yorkshiru IX (8)
01:50Veterinář z Yorkshiru IX (9)
02:35Divoká Čína s Rayem Mearsem (2)
03:20Australská mega zoo (10)
03:50Nejdivočejší přežití II (1)
04:35Domy snů u jezera (4)
01:25George Clarke - Staré domy, nové domovy (5)
01:50Zahradníkův svět X (10)
02:40Velkolepé plány XIX (1)
03:40Až je koupím, budou mý! III (9)
04:30Dům snů VI (1)
05:15Dům snů VII (8)
06:00Prosluněné prázdninové pohodlí (3)
06:55George Clarke - Staré domy, nové domovy (5)
07:50Zahradníkův svět X (10)
08:45A byt září novotou... (4)
09:55Domy snů u jezera (4)
10:45Velkolepé plány XIX (1)
11:15Dům snů VI (1)
12:15Zahradníkův svět X (11)
13:10Až je koupím, budou mý! III (9)
14:20George Clarke - Staré domy, nové domovy II (1)
15:15Domy snů u jezera (5)
16:10Velkolepé plány XIX (2)
16:35A byt září novotou... (5)
17:30Prosluněné prázdninové pohodlí (4)
18:25Dům snů VI (2)
19:20Až je koupím, budou mý! III (10)
20:15Dům snů VII (9)
21:10Jonesovi
22:00Zlatokopka (1)
23:35A byt září novotou... (5)
01:05George Clarke - Staré domy, nové domovy II (1)
01:50Zahradníkův svět X (11)
02:40Velkolepé plány XIX (2)
03:40Až je koupím, budou mý! III (10)
04:30Lovci odpadu XV (14)
00:00Lovci odpadu: Restaurátoři V (8)
01:00Rození obchodníci vyrážejí do světa (1)
02:00Honička ve vysoké rychlosti (1)
03:00Rození obchodníci XII (3)
04:00Lovci odpadu XI (8)
05:00Rození obchodníci XIV (13)
06:00Rození obchodníci XVI (10)
07:00Jak se to dělá XXIII (16)
08:00Jak se to dělá XI (6)
08:30Lovci odpadu: Klasická auta VI (4)
09:00Nazí a vystrašení V (1)
10:00Lovci odpadu XIII (9)
11:00Rození obchodníci XV (5)
12:00Záchrana statku V (15)
13:00Hledání opálů v australském vnitrozemí V (11)
15:00Recyklační tým (2)
16:00Bitvy o zavazadla V (9)
16:30Rození obchodníci XII (20)
17:00Jak to dělají? XVI (11)
18:00Jak se to dělá VI (73)
18:30Lovci odpadu: Restaurátoři V (1)
19:00Lovci odpadu XVIII (7)
20:00Lovci odpadu: Restaurátoři V (17)
21:00Lovci odpadu XVII (15)
22:00Nazí a vystrašení VI (8)
23:00Lovci odpadu XV (15)
00:00Lovci odpadu: Restaurátoři V (9)
01:00Lovci odpadu XVIII (7)
02:00Lovci odpadu: Restaurátoři V (17)
03:00Rození obchodníci XII (4)
04:00GREAT WHITE CODE RED
00:25THE NEW CUBA
01:15SAVE THE BUCARDO
02:10ORGANIC PANIC
03:05TRAVEL THRU HISTORY
03:30TRAVEL THRU HISTORY
04:00THE PAST HUNTERS
04:25JOHANA: MAKE UP AND MOTOR OIL
05:15UNBREATHABLE CITIES ON THE VERGE OF ASPHYXIATION
06:10THE AUTHENTIC BAHAMAS
07:05STOLEN TREASURES
08:00FLOODS
08:40SPEED KILLS
09:35CORNWALL'S NARCISSUS ISLAND
10:25THE PLOUSHARE TORTOISE OF MADAGASCAR
11:15MINDWORKS
12:15MEET MY WILD FRIEND
12:40BLACK MAMBA: KISS OF DEATH
13:30RWANDA
14:20DIVING WITH CROCODILES
15:15THE FLYING FIREFIGHTERS OF VALENCIA
16:10VERSAILLES FURNITURE
17:05HAWAII
18:00THE CONDOR MAN FROM ARGENTINA
19:00THE DONKEY ISLAND
19:55WILD ONES
20:50THE BOY FROM THE WILD
21:20SHOW ME WHERE YOU LIVE
22:00SHOW ME WHERE YOU LIVE
22:30MY DUBAI EP. (4)
23:00PARIS BERLIN: SHAPES AND SHADES OF HISTORY
23:30TROUBLE IN LEMUR LAND
00:25INDIA'S JUNGLE BOOK HOSPITAL
01:15IN THE SEA
02:10TUNING 2 YOU: INDIA'S LOST MUSICIANS
03:05TRAVEL THRU HISTORY
03:40TRAVEL THRU HISTORY
04:05THE PAST HUNTERS
04:30Prokletí ranče Skinwalker IV (13)
00:40Válka skladů IV (11)
01:25Válka skladů IV (12)
01:45Válka skladů XIV (1)
02:10Mistři aukcí IV (3)
02:35Mistři aukcí IV (4)
03:00Hvězdy zastavárny XVI (19)
03:20Vetřelci dávnověku XIII (22)
03:45Tajemství v písku (5)
04:30Hvězdy zastavárny XXIV (11)
05:15Mistři aukcí IV (5)
06:00Mistři aukcí IV (6)
06:20Kované v ohni VIII (46)
06:40Hvězdy zastavárny XXIV (11)
07:25Mistři aukcí III (21)
08:10Mistři aukcí III (22)
08:30Mistři aukcí III (23)
08:50Válka skladů XIV (5)
09:15Válka skladů XIV (6)
09:35Válka skladů XIV (2)
09:55Válka skladů XIV (3)
10:15Válka skladů XIV (4)
10:40Kované v ohni VIII (47)
11:05Hvězdy zastavárny XXIII (5)
11:45Prokletí ranče Skinwalker IV (13)
12:30Vetřelci dávnověku XIII (22)
13:15Tajemství v písku (5)
13:55Vetřelci dávnověku XVI (9)
14:40Mistři aukcí III (24)
15:20Mistři aukcí III (25)
15:40Mistři aukcí III (26)
16:00Hvězdy zastavárny XVI (20)
16:25Hvězdy zastavárny XXIV (12)
16:45Prokletí ranče Skinwalker IV (14)
17:25Vetřelci dávnověku XV (19)
18:10Válka skladů XIV (7)
18:50Válka skladů XIV (8)
19:10Z ohnivé výhně III (16)
19:35Vetřelci dávnověku XIII (25)
20:15Důkaz tam je III (2)
21:00Prokletí ranče Skinwalker IV (9)
21:45Důkaz tam je III (7)
22:30Z ohnivé výhně III (16)
23:15Kované v ohni VIII (47)
23:55Prokletí ranče Skinwalker IV (14)
00:40Válka skladů XIV (2)
01:25Válka skladů XIV (3)
01:45Válka skladů XIV (4)
02:10Mistři aukcí IV (5)
02:35Mistři aukcí IV (6)
03:00Hvězdy zastavárny XVI (20)
03:20Vetřelci dávnověku XIII (25)
03:45Důkaz tam je III (2)
04:30